Policie v bordelu

Důvěra ve státní polici nebyla nikdy nižší než v těchto dnech; Před důležitým hlasováním v poslanecké sněmovně parlamentu České republiky sledovala vozidla BIS poslance vládní koalice; Naše země je kritizována ze strany EU za obchod s bílým masem.

Na tahle obvinění reagoval „ministr“ Gross tak, že šikanoval slušné řidiče několikerou kontrolou během akce Kryštov. Policie vybírala nehorázné pokuty za rychlou jízdu na přehledných úsecích (dlouhé rovné úseky ve městech, kde lze bezpečně jet devádesáti kilometrovou rychlostí) na místo pokutování bezohledně předjíždějících na železničních přejezdech a jedoucí ve vozidlech očividně odporujících technickým předpisům. Vlastně, řidič jedoucí v drahém BMV může poskytnout větší úplatek než chudák v Trabantu. Docela pěknou tečkou za touhle akcí je přes třicet mrtvol během posledních dvou dnů akce.

Oposiční poslanci (např. Vlastimil Tlustý [ODS]), jsou zesměšnováni a úráženi na obrazovkách provládní televize z neschopnosti zacházet s mobilním telefonem po podezření odposlechu jejich přístrojů. Nikdo nic nevyšetřil, proč taky, když dozor nad tajnou službou má „premiér“ Špidla. Poslanec za ČSSD Hojdar byl několik dní přesvědčován Grossem, Špidlou a dvěma vozidly BIS, aby hlasoval pro úpravu tabulek v sociálních a daňových zákonech. Jeho případem se bude zabývat policie. Jěště jednou: problémem BIS a poslance se bude zabývat policie. To jsou praktiky obvyklé v totalitních zemích (policejních státech).

Vůbec nejlepší akcí uplynulého týdne byla návštěva policejního orgánu nevěstince. „Ministr“ Gross se totiž ze strany EU dověděl o transitu dívek z Asie přes naši zemi. Někdy k půlnoci svolal tiskovou konferenci, kde oznámil „přepadení“ provozoven nejstaršího řemesla na světě. Policie prolustrovala nejen personál, ale i klienty dívek (kompromitující informace se vždy hodí) a světe div se, nenašla nic. Ministr byl překvapen a vysvětluje to úspěšnou prací policie v minulosti. Oposice a unesené dívky mají rozuzlení jiné: policie s podsvětím spolupracuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Názory. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.