QCM hledá PHP programátora nejen do Olomouce

Firma QCM, s.r.o. hledá programátora PHP. Přijímáme na pobočkách v Olomouci, v Brně i v Praze. Rád uvidím nového kolegu zejména v naší milé malé kanceláři v Olomouci (ať máme s kým chodit na pivko, když analytik nechce :-) ). Vhodné i pro absolventy SŠ.

Máte-li zájem, ozvěte se na email katerina.tomankova@qcm.cz, nebo přímo mně na tomas.crhonek@qcm.cz.

Kdo jsme

Makáme hlavně na elektronických nástrojích pro elektronizaci zakázek a jsme v tom nejlepší v ČR. Hlavním naším produktem je nástroj EZAK, máme první elektronické tržiště v ČR Gemin, portál pro vhodné uveřejnění a resortní systém pro centralizované zadávání.

Kromě uvedeného vyvíjíme vlastní redakční systém, který pohání stovky webů od významných soukromých firem až po webové prezentace státní správy.

Zkrátka vše, co jsem uváděl minule, plus pár systémů navíc. To ale nestačí, stále je co tvořit. Proto potřebujeme vaší pomoc.

Koho hledáme

Kohokoliv, kdo ovládá jazyk PHP (na další jazyky se omezení nekladou, umíte-li Javu i pro tu se tu něco najde, pro systémové skriptíky v Pythonu taktéž) a je nadšený se učit nové technologie. Neočekáváme, že umíte vše, co je u nás potřeba (PostgreSQL, Rabbit, ElasticSearch, NodeJS, SOAP, Redis), rádi vás to naučíme. Stačí tedy umět programovat, znát základy systému správy verzí (SVN, Git), nějakou tu SQL databázi a hlavně se nebát požádat kolegy o radu. Někteří radí rádi (zlí jazykové tvrdí, že ani nic jiného nedělají).

Klasický inzerát (který tentokrát není tak klasický a suchý jako obvykle), uvádí další podrobnosti a zaměstnanecké výhody (prostě máme tady tak dlouhou dovolenou, že mi každý rok zbývá 10 dnů, asi to budu prodávat).

Tož prázdninám zdar, užijte si to a naplánujte si první pracovní zastávku u nás. Těším se.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obecné informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.